KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396327
nr 1539 6327
Alf Olsson (f. 1925), Sverige. Signerad, träd. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 24x28 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:38:07
500 kr
600 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)